zemědělství
potravinářství

Zemědělství, potravinářství

MJM agro, a.s.
www.mjm.cz

Vlastníme 100% podíl ve významné severomoravské zemědělské společností, která se zabývá rostlinnou i živočišnou prvovýrobou, obchodem a aplikací průmyslových hnojiv, pesticidů, výrobou krmiv a obchodováním se zemědělskými komoditami. Poskytuje tak komplexní služby pro zemědělce a farmy. Společnost působí také na Slovensku. Obrat společnosti v roce 2020 byl 150 mil. EUR.


JCHS Invest s.r.o.

Máme minoritní podíl v investiční společnosti, která se specializuje na akvizice společností působících v potravinářství. Mezi hlavní investice patří:


www.prodietix.cz
Prodietix - proteinové diety a zdravá výživa

www.ekofrukt.cz
Ekofrukt - pěstování ovoce, výroba tyčinek


Společnost Reticulum aktivně vyhledává zajímavé investiční příležitosti. Zajímáme se o projekty ve start up fázi, o minoritní i majoritní podíly i nákup celých společností. Paralelně s investicí finančních prostředků jsme připraveni nabídnout i svoje know-how v oblasti finančního řízení projektů, účetnictví, daní, budování obchodní strategie i právního poradenství prostřednictvím spolupracujících advokátů. Máte-li zájem o konzultaci svého podnikatelského nebo investičního záměru a informace o potenciální spolupráci, neváhejte nás kontaktovat.