Pronájem kanceláří Olomouc

lokalita:Masarykova třída 936/50, Olomouc
stav:REALIZACE

Popis:

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v moderně zrekonstruované administrativní budově na Masarykově třídě 50, v sousedství olomouckého hlavního nádraží. Budova o 6 podlažích se v současnosti připravuje pro nájemce, stěhování je možné od března 2023.


Nabízíme jednotky umístěné ve zvýšeném přízemí (obchod, ordinace, kanceláře ...) o výměře 227 m² a v 2. NP o výměře 300 m². Ostatní patra jsou již pronajata známým českým společnostem. Ke všem kancelářím je možné přiřadit skladové prostory v podzemí budovy. Parkování a kolárna jsou umístěny do vnitrobloku.

Pronájem je možný i po jednotlivých jednotkách.

Nájemníci budou profitovat z umístění v oblasti s vysokou dopravní obslužností a přirozeným tokem návštěvníků v rámci již existující infrastruktury města. Moderní rekonstrukce stávajícího domu dodá energii celému přednádražnímu prostoru a bude součástí vstupu do Olomouce. Parkování pro návštěvníky je možné na okolních veřejných i placených stáních.

Jednotky budou vybaveny vzduchotechnikou, přípravou pro kuchyňku, datovými rozvody, otvíratelnými okny, toaletami, koberci a osvětlením. Prostory jsou dostatečně flexibilní pro výstavbu open space i malých kanceláří. Přístup do budovy budou mít pouze nájemci (případný retail v přízemí má vlastní vstup).

Více na www.masarykova50.cz


Bližší detaily Vám rád představím osobně nebo videokonferenčním hovorem.
V případě zájmu či dotazů kontaktujte Martina Fafílka na tel. č.: +420 731 709 343 nebo na e-mail: mfafilek@reticulum.cz.

 

Tisk nabídky