Parcely Býchory

lokalita:Býchory - Kolín
stav:REALIZACE
www:www.parcelybychory.cz

Popis:

K prodeji připravujeme pozemky pro Vaše nové bydlení v mimořádně romantickém zákoutí mezi lesem a zámkem v obci Býchory, pět minut od Kolína. Pozemky se nacházejí v obci Býchory, okres Kolín, necelých 9km od dálnice D11. Umístěny jsou na konci obce v projektu výstavby RD, kde budou k prodeji další parcely.

V letech 2017-2019 jsme zde připravili a prodali 39 parcel pro výstavbu RD, které si všechny velmi rychle našly své kupce.

Obec Býchory se nachází východně od Prahy, necelých 7 km od Kolína. Autobusová zastávka je jen několik set metrů od pozemku, což zaručuje dobrou dostupnost do Kolína a jiných měst. V obci se nachází mateřská a základní škola.

Pozemky leží jen několik desítek metrů od rozsáhlého lesa. Pouhých 7 km je přírodní koupaliště Hradišťko, které v horkých letních dnech každý ocení. V okolí je také velmi hezký areál Vigvam Resort s širokou škálou odpočinkových aktivit a obnovená historická vlaková trať (tzv. kolínská řepařská drážka), která nabízí příjemné výlety Polabím.

Labská stezka umožňující cyklovýlety kolem Labe je ve vzdálenosti 5 km.

Více informací na webových stránkách - www.parcelybychory.cz

V případě zájmu či dotazů kontaktujte Martina Fafílka na tel. č.: +420 731 709 343 nebo na e-mail: mfafilek@reticulum.cz.

Tisk nabídky