nemovitosti

Nemovitosti

Accolade Holding, a.s.
www.accolade.cz

Vlastníme 50% podíl v investiční skupině Accolade, která se zaměřuje na budování průmyslových parků v Evropě. Působí v České republice, Polsku, Slovensku, Německu, Španělsku. V současné době vlastní a pronajímá 36 parků o velikosti 2,1 mil. m2. Hodnota spravovaného majetku je cca 1,6 mld. EUR. Součástí skupiny je mezinárodní letiště v Brně, druhé největší letiště v ČR.


Star Capital Investments, s.r.o.
www.scfinance.cz/investments

Spojili jsme síly se společností Star Capital Finance a budeme společně investovat do komerčních nemovitostí. SCI se zaměřuje na obchodní centra, kancelářské budovy a průmyslové areály. V současné době má 6 akvizic v hodnotě 200 mil EUR.


Společnost Reticulum aktivně vyhledává zajímavé investiční příležitosti. Zajímáme se o projekty ve start up fázi, o minoritní i majoritní podíly i nákup celých společností. Paralelně s investicí finančních prostředků jsme připraveni nabídnout i svoje know-how v oblasti finančního řízení projektů, účetnictví, daní, budování obchodní strategie i právního poradenství prostřednictvím spolupracujících advokátů. Máte-li zájem o konzultaci svého podnikatelského nebo investičního záměru a informace o potenciální spolupráci, neváhejte nás kontaktovat.