Zemědělská usedlost

Cena:3 450 000 Kč
Stav inzerátu:Aktivní
Forma prodeje:Přímý prodej
Adresa:Luková 18, Luková
Budova:Cihlová
Stav nemovitosti:Dobrý
Vlastnictví:Osobní
Počet podlaží:1
Umístění podlaží:1
Užitná plocha:1 137 m2
Plocha pozemku:9 121 m2

V případě zájmu či dotazů kontaktujte Adama Zimermanna na tel. č.: +420 602 438 245 nebo na e-mail: azimermann@reticulum.cz

Popis:

Nabízímek prodeji zemědělskou usedlost s uzavřeným dvorem po zdařilé rekonstrukci na rovinatém pozemku v Lukové u Lanškrouna. Nachází se 4 km jižně od Lanškrouna v nejvýchodnější části Čech na hranicích s Moravou. V obci je mateřská a základní škola, hostinec a další služby (kadeřnictví, 2 obchody potravin, zdravá výživa, pekárna).
Celková plocha pozemku je 9 121m2. Nemovitost se skládá z obytné části 5+1 a hospodářské části s garáží a velkou stájí a stodolou. Jedná se o přízemní, podsklepený objekt ve tvaru písmene U s volným půdním prostorem pod sedlovou střechou. Na obytné části proběhla před třemi lety kompletní rekonstrukce včetně nové střešní krytiny. Na hospodářské části je krytina střech původní. Vytápění je zajištěno novým ústředním topením s kotlem na plyn a také kachlovými kamny v obývacím pokoji, ohřev vody, El.220/380.
Interiér domu je velmi příjemný a působí uklidňujícím dojmem. V přízemí se nachází chodba, koupelna, WC, obývací pokoj, jídelna, kuchyň, 2x ložnice.V podkroví příprava pro vestavbu dalších pokojů - vyvedeno topení, elekřina i voda.
Za domem je velká zahrada . Nemovitost svou rozlohou nabízí několik možností využití: bydlení s podnikáním - sklady, dílny, chov zvířat apod.
Tisk nabídky