Rodinná vila Vokovice

Stav inzerátu:Prodáno
Forma prodeje:Přímý prodej
Adresa:Na lužci 414, Praha
Budova:Cihlová
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Osobní
Počet podlaží:3
Užitná plocha:360 m2
Plocha pozemku:356 m2
Balkón:Ano
Terasa:Ano
Sklep:Ano
Parkovací stání:Ano
Garáž:Ano

V případě zájmu či dotazů kontaktujte Lenku Kořínkovou na tel. č.:+420 602 528 085 nebo na e-mail:lkorinkova@reticulum.cz

Popis:

Nabízíme k prodeji luxusní vilu v poklidné části Prahy 6 Vokovice. Vila z roku 1938 prochází náročnou a citlivou kompletní rekonstrukcí a zcela splňuje požadavky dnešní moderní rodiny.
Jedná se o obytnou jednotku 7+kk z čehož lze vyčlenit samostatnou bytovou jednotku 2+kk. Samostatná jednotka, která se nachází v prvním nadzemním podlaží, lze využít jako samostatný byt pro rodiče, hosty, kancelář, aupair, zájmovou místnost pro děti či dospělé. V tomto patře dále najdeme wellness zónu se saunou, kotelnu s prádelnou, technickou místnost bazénu, velkou garáž a úložné prostory.

Druhé nadzemní – hlavní podlaží nás vstupní halou provede do krásného světlého prostoru, který je rozdělen na kuchyňskou a jídelní část a dále na obývací část. Obývací pokoj je velkými francouzskými okny propojen s jižně orientovanou terasou 22m2 včetně markýzy a v zimní zahradě umístěným interiérovým bazénem s protiproudem a whirpoolem. Ve třetím nadzemním podlaží se nachází ložnice rodičů s vlastní luxusní koupelnou, dětský pokoj s terasou 20m2a další samostatná dětská koupelna. V podkroví je velký prostor vhodný jako dětský pokoj – penthouse (lze i dva dětské pokoje) a samostatná koupelna. Odsud je krásný panoramatický výhled na Prahu 6 od Šáreckého údolí počínaje přes Hanspaulku, Břevnov, Veleslavín až po Ruzyni

K domu náleží zahrada o rozloze 365 m2 a dvě venkovní parkovací stání.

Dům se vyznačuje nízkou energetickou náročností, jsou použity kvalitní materiály (dřevěná eurookna v provedení tropický dub Meranti 3-skla, nadkrokevní polyuretanová izolace střechy firmy Bramac užívaná v extrémních podmínkách Alp, speciální čedičo-karbonová izolace stěn firmy Caparol, klimatizace, elektrodigitální regulace topení, bezpečnostní alarm s přípravou kamerového systému podlahové topení v hlavním obytném patře a v koupelnách, krb v obývacím pokoji).Všechny hlavní pokoje disponují vlastní klimatizační jednotkou. V interiérech budou použity atraktivní materiály – dřeviny Merbau,mramor apod. ).

Lokalita Nových Vokovic nabízí perfektní dopravní dostupnost – metro Veleslavín, vlak Masarykovo náměstí, autobus na letiště. A současně blízkost Divoké Šárky – kola, brusle, plavání, golfové odpaliště. Mateřská, základní škola několik minut chůze. Blízkost Mezinárodní školy v Nebušicích.Přílohy:

pdf  Mapa lokality
Tisk nabídky